به خاطر این بچه ها به فکر روستا باشید

به خاطر این بچه ها به فکر روستا باشید

Bando . نوشته شده در ورزش 272 بدون نظر

مدتیست تیم فوتبال و ورزش روستا در خواب زمستانی به سر می برد . زمستانی که بعد از کلی بهار از سر رسید و فعالیت روستا را در این بخش به رکود برد.

قبل از این مرحله ورزشکاران ، جوانان ، شورا ، دهیاری و هر آنکه دوست داشت استعداد جوانان این نقطه از عالم شکوفا شود ؛ با برگزاری مسابقاتی مانند اسب سواری و فوتبال و دوچرخه سواری و … فعال تر بوده و جلساتی در این باره برگزار می کردند.

تصویر در روز سه شنبه ۱۸ آذر ۹۳ ثبت شده است که محمد ، علی و محمد در جایگاه تماشاگران در انتظار بازی تیم بندو با اخند در یک قدمی فینال جوانان شهرستان عسلویه هستند. آنها به عشق بازی و با شور و شوق ۴۵ کیلومتر را با مینی بوس دهیاری آمده بودند.

 

حالا نه تیمی در مسابقات شرکت می کند ، نه مینی بوس دهیاری هست که آنها را به ورزشگاه ببرد ! و نه اراده که تیم را به دوران اوج برگرداند.

طرف صحبت ما با آنهایی است که می توانند کاری از پیش ببرند. به فکر روستا باشیم . و به خاطر این بچه ها کاری کنیم که ورزش و فوتبال ما دوباره جان بگیرد. مسابقات لیگ شهرستان و بخش چاه مبارک در راه است . از همین الان استارت بزنیم. بچه ها را جمع کنیم و به آنها بگوییم ” امسال برای پیشرفت روستا باید قهرمان شویم” چاره ای نداریم جز موفقیت و پیروزی .

تصاویر این بازی را در خبر زیر ببینید

http://bando.ir/?p=1888

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.