فرماندای

Bando . نوشته شده در دسته‌بندی نشده 182 بدون نظر


اوایل سال ۹۱ بود که اخباری از بخشداری ویژه ی عسلویه منتشر شد مبنی بر اینکه بیمارستان نیمه تمام تامین اجتماعی عسلویه به زودی تکمیل و تجهیز خواهد شد و درهای خود را برای عموم باز خواهد کرد تا مردم این منطقه که تا این لحظه بسیاری از مشکلات را تحمل کرده اند ، از این امکان اولیه !! که همان سلامت و بهداشت است استفاده کنند. آخرین تاریخ تعیین شده برای اتمام ساخت و تجهیز این بیمارستان اواخر شهریور ۹۱ اعلام شد!لینک خبر در فارسبا پیگیری دوستان معلوم و آشکار شد که چند کارگر در این ساختمان روزهایشان را سپری میکنند. برای مردم مایه خوشحالی بود هرچند بیش از ۷ سال از شروع به کار این بیمارستان میگذشت!!

اما جند روز پیش از زبان مسئولین شهرستان اعلام شد که در ساخت بیمارستان تعلل زیادی شده است و امیدوار هستند این بیمارستان تا پایان امسال به بهره برداری برسد !!لینک خبر در ثلاثانگار حکایت این بیمارستان که در منطقه ای دارای ثروت منابع خدادای (گاز) است ، حکایت هفتاد من کاغذ خواهد شد!

خلاصه ی کلام ، مردمی که زجر آلودگی هوای این منطقه را میکشند، و خوب و بد تاسیسات نفتی ها را تحمل کرده اند ، انگشت به دهان مانده اند از این بازیهای مسئولین که هر از چند گاهی که دلشان برای این قضیه لک میزند یاد خبرنگار فلات نیوز فلان آباد می افتند و چند کلامی می پراکنند به رسم یادبود! تا مبادا در وقت اضافه ی بازی سخن گفته باشند. اعتبار پروژه را شارژ میکنند.

بر همین اساس و با توجه به انتظار مردم منطقه ، اقدام به راه اندازی بخش نظر سنجی در وبلاگ کردیم تا نظر مردم و بازدیدکنندگان را ببینیم که گره کار کجا باز نمیشود.بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.