تریبون آزاد

Bando . نوشته شده در دسته‌بندی نشده 212 نظرات 12

روز جمعه دوازدهم اسفند امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. از ۴ اسفند تبلیغات علنی کاندیداها در سراسر کشور و حوزه های انتخابیه ی شروع شده است.

در حوزه ی عسلویه ، کنگان ، دیر و جم هم شاهد تبلیغات فراوان کاندیداها هستیم. کوچه و خیابان ها و محافل و مجالس و بازار و پاساژها از این شور تبلیغاتی و انتخاباتی بی نصیب نبوده اند.

این پست مخصوص دفاع از کاندیدای مورد نظر و دلخواه شماست. به تعبیری دیگر ، اینجا “تریبون آزاد” است.

آزادانه از کاندیدای مورد نظرتان دفاع کنید.


تذکر : سعی کنیم دیدگاههای مثبت کاندید خود را بیان کنیم و از تخریب بپرهیزیم.

برچسب‌ها: مجلس نهم, کاندیدا, عسلویه, انتخابات, تریبون آزاد

بازتاب از سایت

نظرات (12)

 • محمد

  |

  سلام

  موضوع جالبيست، اميدوارم خارج از توهين و تعصب كوكورانه بحث، و دفاع از كانديد مورد نظر خود شود.

  اگر در مقايسه سوابق كانديدها بپردازيم، خواهيم يافت كه هركدام يك سري مزايا و معايب دارد. پس انتخاب كانديد اصلح دربين كانديدها يك خورده سخته.

  در واقع هميشه تجارب نشان داده كه نزديكترين، اصلح ترين طبق ضرب المثل: نخواراند پشت من جز انگشت كوچك من (بماند صحت ضرب المثل) مفهوم كه اقاي صالحي شخصي متواضع، دليرمند و جسور مي باشند. و گزينه بسيار مناسب با توجه به فعاليتهاي كه در درو هفتم مجلس انجام دادند.

  حداقل هميشه ايشان در دسترس بوده و خانه‌ايش به روي همه باز.

  اميدوارم كه با همت و اتحاد ما جنوبيها بتوانيم ايشان، ۱۲ اسفند را سوار هواپيما كرده و به مجلس بفرستم كه لايقتر از ايشان نيست كه بر روي كرسي سبز مجلس بنشيند.

  به اميد آنروز

  پاسخ

 • ماجدعربزاده

  |

  سلام
  امیدوارم کسی نماینده بشه که بیشتر به فکر مردم باشه تا خودش واطرافیانش

  پاسخ

 • عیسی محمدی

  |

  سلام درود بر شما مطلب خوبیست ولی یه خورده دیر گذاشتیش جمعه۱۲ اسفند ماه روز بسیار حساسیست روزیست که اینده ی منطقه را برای ۴ سال ورق میزند باید با بینش عمیق و به دور از احساسات انتخاب خود را بکنیم هیچ شکی نیست که همه ی کاندایا خوب و شایسته هستن اما ما شایسته ترین را می خواهیم دنبال بهترین میگردیم کسی که بتواند حقوق پایمال شده منطقه را زنده کند ولایت مدار باشد که بتوامد با پایبندی به نظام جمهوری اسلامی ایران از حقمان دفاع کند متدین باشد تا بتواند قوانینی را به تصویب می رساند که در چهار چوب اسلام باشد امروزه بسیاری از قوانین به تصویب رسیده مجلس را شورای نگهبان نقد میکند چون موازین اسلامی در ان رعایت نشده است سابقه ی اجرایی خوبی داشته باشد تا بتواند بر اجرایی شدن مصوبات نظارت خوبی داشته باشد(مثلا سفر مقام معظم رهبری به عسلویه. اگه به درستی بر مصوبات ان بزرگوار نظارت میشد به نطر شما وضع ما الان اینگونه بود انجایی که فرمود:امسال را جهاد اقتصادی می نامیم و یکی از نمونه های بارز جهاد اقتصادی رفع محرومیت از این منطقه هست.را چه کسی شنید ایا نماینده وقت از این فرمایشات به عنوان سلاح خود استفاده کرد؟)قدرت بیان بالایی داشته باشد که بتواند با بیانات ارزشمند و به جای خود مایه ی پیشرفت منطقه بشود من این ویژگی ها را در دکتر شیخ موسی احمدی دیدم کسی که ۸سال رئیس دادگستری بوده ۴سال رئیس ثبت و اسناد استان فارس بود که به دلیل توانایی های بسیار بالای خود بعنوان مدیر اجرایی نمونه کشوری معرفی می شود و به معاونت ثبت اسناد کشور میرسد به نظر من اوست که می تواند کشتی ما را از میان تلاتم امواج نجات دهد حرف دلم را بزنم و تمام کنم بسیار متأسفم برای ان های که دم از پیشرفت منطقه میزنند و دارن با دستان خودشون منطقه را به تباهی می کشونند بدرود

  پاسخ

 • مع قیصر

  |

  قیصر لاتنسونه
  ابغیکم تنتخبونه

  پاسخ

 • ب

  |

  بندو/ سهمو/ چاه مبارک/ بستانو/ بزباز/ عمانی/ برکه دوکا/ کوشکنار…..

  پاسخ

 • يوسف بردبار

  |

  سلام صمد جان :
  همانطور كه دوستمون گفت : يه خورده دير مطلب رو گذاشتي . چند روزيه دارم سرميزنم تاببينم مطلب جديدت چيه ولي متاسفانه مطلب جديدي رو نمي ديدم .به هر حال ……
  من اميدوارم دست تقدير باكسي باشه كه حسن نيتش بيشتر لزهمه باشه .به نظر بنده همه با حسن نيت وبراي آباداني اومدن تو صحنه ولي نظر شخصي من با قيصر خودمونه چون هر چه باشه بچه ي منطقه ماست .حتي اگه بخواد براي بيدخوني ها كاري انجام بده ما هم ميتونيم از آن استفاده كنيم . بعنوان مثال اگه بخواد براي بيدخون يه بيمارستان بزنه ماهم بخاطر نزديكي راه ميتونيم از اون بيمارستان استفاده كنيم .درضمن از اين جمله ي معروف غافل نباشيم كه ميگويند (الاقربون اولي بالمعروف)
  باتشكر فراوان

  پاسخ

 • ناصر

  |

  با سلام
  قبول دارم یه خورده دیر گذاشتی
  ولی با همه تبلیغات و نمایشی که کاندیداها برگذار کردند فقط یک نفر لایق دفاع و حمایت از منطقه می باشد
  قیصر صالحی مردی که از جنس خود ماست و دردها و محرومیت های ما را چشیده است

  پاسخ

 • دانشجویان کنگان

  |

  باسلام. به نظر میرسد که سه کاندید بنام شیخ موسی احمدی، عسکر جلالیان و قیصر صالحی از بیشترین بخت برای نماینده شدن برخوردارند.
  شهرستان جم که مطمئنا به غیر از شخص جمی به کسی دیگر رای نمی دهند. شهرستان دیر که در این دوره هیچ نماینده ای را نداشته بیشتر آرا بین شیخ موسی و جلالیان پخش است. گفتنی است که حاجیانی نماینده چند دوره ی قبل طرفدارانش را به نفع شیخ موسی احمدی ترغیب می نماید و نتیجتا انتظار میرود که شیخ موسی بتواند در شهرستان دیر آراء بیشتری را کسب نماید.
  شهر بنک نیز تقریبا همگی با شیخ موسی هستند. عسلویه نیز تقریبا اکثریت با قیصر صالحی هستند. قیصر صالحی که از نظر مالی بسیار قویتر از سایر رقبا است میتواند اکثر شاغلین در شرکت ها را به سوی خود بکشاند.
  البته بعد از قیصر صالحی ، جلایان نیز در منطقه عسلویه بسیار امید وار است زیرا در قضیه شهرستان شدن عسلویه بسیار کمک نمود و احتمالا قسمتی از آراء آنجا بخاطر این کار مهم و به پاس این زحمت به جلالیان برود.
  در شهر گنگان نیز تقریبا رقابت اصلی بین جلالیان و شیخ موسی احمدی است. البته قیصر نیز بی سهم نیست.
  تحلیل بنده حاکی از این است که جلالیان اول، شیخ موسی دوم و قیصر سوم میشوند. احتمالا به دور دوم کشیده شود که اگر جلالیان در دور دوم باشد احتمالا نماینده شود

  پاسخ

 • دانشجویان کنگان

  |

  راستی دقت کنید به شخصی رای دهید که ولایت مدار مردم دار انتقاد پذیر راستگو و اینکه فقط به فکر منافع خود و اطرافیان نزدیک نباشد.

  خجالت و شرم را در مجلس کنار بگذارد باید برای احقاق حق مردمش بجنگد

  پاسخ

 • اندیشه امروز آینده فردا

  |

  سلام.به خوانندگان فکور وبادرایت وبا بصیرت
  چشمها را باید شست عینکها را باید عوض کرد یک جور دیگر باید دید.
  حواننده گرامی بیا بدور از هرگونه تصب وحس ناسیونالیستی باهم به بحث بنشنینیم ومنطقی فکر کنیم وتصمیم حود را برای فردا بگیریم زیرا که تصمیم امروز من وشما آینده دیگران هم هست.
  یکی ازشرایط انتخاب داشتن والاترین شاخصها هست.شاخص های مرتبه علمی وسطح تحصیلات ،تجربه مدیریتی در سطح کلان مملکت،توانمندی وارتباط با مسئولان کشوری واستانی ،توان بیان مشکلات ودفاع از طرحها وبرنامه های خود بر اساس قانون وقدرت بیان ،آشنا به قوانین مملکتی وتوانایی برداشت از نص قوانین وتطبیق آن با طرحهای خود جزء شاخصهای برتر یک نماینده است.حال وجدان خود را قاضی بگذاریم وهر کدام ار این کاندیدها را باآنها مقایسه کنیم وبه آنها نمره بدهیم.بنده بدون اعمال نظر احساسی خود وبرحسب معیار وجدانی تنها گزینه مناسب وحایز صفات برتر را دکتر موسی احمدی می دانم
  { بقیه نظر به دلیل توهین به یکی از کانداها حذف شد }


  سلام دوست عزیز .. قرار بود به دیگر کاندیداها توهین نکنیم و تخریب هم نداشته باشیم. به قوانین احترام نگذاشتید ..
  .
  .

  پاسخ

 • علی

  |

  سلام صمد
  هرکسی می خواد باشه ولی افسوس راهی که براش تعین می کنند باید طی کنه پس بنابرین شاه کار نمی کنه .پس چه اکبر باشه چه تقی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.