بچه مثبت!

Bando . نوشته شده در دسته‌بندی نشده 432 نظرات 2

بچه مثبت

قد متوسطی دارد با چشمهای قهوه ای.بچه مثبت فرق باز نمی کند،ژل نمی زند،هیچوقت مدل تیفوسی تن تنی و.. را روی کله اش امتحان نکرده، موهایش را به یک طرف سرش شانه می زند و می خواباند.

بچه مثبت ۴ پیراهن ساده ی پارچه ای می پوشد.گاهی چهار خانه و راه راه گاهی هم که غلظت آلاینده های خلافش بالا بزند،آستین کوتاه می پوشد. در بیشتر مواقع شلوار پارچه ای راسته،گاهی کتان ودر موارد بسیار نادر شلوار جین می پوشد.او تا حالا شلوار هفت هشت جیب نپوشیده است.

کفشهای بچه مثبت از همین کفشهای چرمی مردانه است البته گاهی کفش ورزشی می پوشد.اما نه در رنگهای عجیب و غریب.کمربند هم می بندد.

بچه مثبت کتاب می خواند.هفته ای یکی دوبار هم نشریه می خرد.گاهی وقتا شعر هم می گوید یا داستان می نویسد.

پایش هم از محله بیرون نمی گذارد پاتوقش نه زیر چراغ برق نه سالن بدن سازی نه کافی نت.. خیلی که دست از پا خطا کند می رود کتابخانه یا ویدئو کلیپ.

کسی به بچه مثبت سیگار تعارف نمی کند پیشنهادهای این چنینی را هم رد می کند.

بچه مثبت گاهی عاشق می شود از همان اول هم به ازدواج فکر می کند..بلد نیست نامه ی عاشقانه بنویسد بنابر این از شعر زیاد استفاده می کند.اصولا” بچه مثبت اهل خلاف ملاف نیست.معدل بچه مثبت همیشه بالای ۱۹ است. جزوه هایش مرتب وهمیشه توی کلاس ردیف اول می نشیند.

از: تله تکست شبکه ۳

فرستنده: یه دوست

نظرات (2)

 • مبشر

  |

  آیا ایمان می آورید؟جهاد اکبر و جهاد اصغر لازم و ملزوم یکدیگرند.

  پاسخ

 • کریمو

  |

  با سلام خوبه خیلی خیلی !!
  خوب دیگه ما نیستیم دیگه!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.