اعتراض جوانان و شورای بندو به جابجایی مخزن آب روستا

اعتراض جوانان و شورای بندو به جابجایی مخزن آب روستا

Bando . نوشته شده در خبر 788 بدون نظر

پیگیری های شوراي اسلامی روستاي بندو بر هیچکس پوشیده نيست. از تلاشهای بی وقفه برای ساخت چمن مصنوعی گرفته تا جلسات ماهانه با جوانان که تا کنون نتایج خوبي حاصل شده است.

از جمله اين اقدامات، پیگیری درخواست یک منبع ۱۰۰۰ متر مربع  در شمال روستاست که کارشناسان با حضور در محل مهر تاییدی بر پروژه زده اند. در اين رابطه هم فرماندار تدبیر و اميد نیر رای مساعدی داشته است.
اداره آب و فاضلاب روستايى موافقت خود را با اين طرح اعلام كرده و براي کلنگ زنی آن در آینده ای نزدیک خبر داده است. خلاصه ی امر همه چیز طوری پیش رفت که اهالی روستا نياز داشته و از حقوق اولیه آنها بوده است.
شورای اسلامی روستای بندو در گفت و گو با سایت اينجا بندوست! از اينكه طرح مذکور از روستای بندو به مکانی دیگر انتقال خواهد یافت گلایه کرد. اين مقام مسئول گفت : شايسته نيست تلاشهای شبانه روزي اهالی روستای بندو، مکاتبات و پیگیری های اين مردمان لقمه ی آماده ای برای دیگران شود.
اين مقام مسئول افزود : ابتدا قرار بود مخزن آب برای اهالی روستای بندو باشد اما بعدها برای روستاهای مجاور تقسیم شد و سهم ما کمتر از آن چیزی شد که تصورش را میکردیم. از اين رو اعتراضمان را علنی ميكنيم و خواستار تجدید نظر در مکان ساخت مخزن آب هستیم.

در اعتراض به موضوع جابجایی مخزن آب هم جوانان همصدا با شورای اسلامی در حال تنظیم طوماری با امضای همه ی اهالی هستند. و یک نسخه از آن نیز به رئس جمهور مردمي دولت تدبير و اميد ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.