دیدار جوانان چاه مبارک با بخشدار

Bando . نوشته شده در دسته‌بندی نشده 118 1 نظر

روز گذشته جمعی از جوانان فعال شهرستان عسلویه و بخش چاه مبارک با بخشدار چاه مبارک دیدار داشتند. در این دیدار دوستانه و صمیمی مشکلات و خواسته های جوانان به سمع و نظر مسئولین رسید. بخشدار چاه مبارک بر لزوم حمایت از نخبگان و فعالان عرصه های مختلف فرهنگی هنری ، ورزشی و .. تاکید کرد و خواستار انعقاد جلسات مستمر و ماهانه شد. در این دیدار مشکلاتی چون سرویس دانش اموزان ، ضعف زیر ساختهای منطقه از جمله اینترنت در روستاها و نوسانات برق ، اشتغال ، تعلیم و گاز رسانی به منطقه ، کم کاری بانک ها در ارائه وام های مختلف به جوانان از جمله وام ازدواج شفافیت برای هموار شدن پیشرفت اشاره شد.

جوانان روستاهای بندو ، زبار ، سهمو شمالی ، چاه مبارک و خیارو در جلسه حاضر بودند.  در پایان بخشدار چاه مبارک با جوانان هم پیمان شدند تا پیشرفت های موجود دوچندان شود و رنگ محرومیت از چهره ی منطقه ی با ثروت عسلویه زدوده شود.

http://s3.picofile.com/file/7914556555/%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86_%D8%A8%D8%A7_%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1.jpg

برچسب‌ها: بخشداری چاه مبارک, اسماعیل جبری, روستای خیارو, روستای زبار, روستای بندو

بازتاب از سایت

نظرات (1)

 • ماجدعرب زاده

  |

  ممنونم از اینکه به ما اطلاع دادین که جلسه هست
  در زمن از کی تا حالا بچه های کشکنار شدن بچه عسلویه
  متاسفانه هرکس عرض اندام میکنه وبرای خودش باند وگروه تشکیل داده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.