همایش هفته بدون دخانیات
همایش هفته بدون دخانیات برگزاری همایش دنیای بدون دخانیات

برگزاری همایش دنیای بدون دخانیات

Bando . نوشته شده در داوطلبانه 740 1 نظر

سالانه ۲۰۰ هزار نفر مبتلا به سرطان ریه ناشی از مصرف سیگار جان خود را از دست می دهند ! همچنین دود تنباکو شامل موادی است که می‌توانند سبب گسیختگی DNA و جهش‌ها ژنی شوند. سرطان ها و بیماری های ریوی را منجر شود . اگر از دست دادن سلامتی دلیلی کافی برای سوء بودن این کار نیست کمی هم به فکر آسایش و سلامتی اعضای خانواده باشیم که بیشتر از هم سن و سالان خود درمعرض خطر بیماری هایی چون پوسیدگی دندان ، ناباروری و تولد کودکان بیمار ف انواع بیماری های پوستی هستند.

از این رو و با توجه به اهمیت این موضوع جوانان روستای بندو اقدام به برگزاری همایشی یک ساعته در رابطه با خطرات دخانیات و مواد مخدر کردند که شامل کلیپ های آموزشی و هشدار دهنده در مورد خطرات دخانیات بود. در پایان به کودکان و نوجوانان حاضر جوایزی اهدا گردید . این همایش با حضور شورای اسلامی و جمعی از جوانان روستای بندو در مسجد علی بن ابی طالب رضی الله عنه برگزار شد.

 

نظرات (1)

  • AnonyM

    |

    همایشی بسییار مفید . به این امید که روی نوجوانان و جوان اثر مثبتی ایفا کند باعث دوری آن ها از اعتیاد و ترقی در زندگی شان شود!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

روستای بندو در جنوب کشور و در استان بوشهر و هم مرز با استان هرمزگان واقع شده است. جمعیت این روستا بیش از 700 نفر می باشد که همه ی ساکنین آن به زبان عربی صحبت می کنند.
این سایت برای معرفی داشته های روستا و شهرستان عسلویه ، انتشار اخبار و فعالیت های جوانان این منطقه راه اندازی شده است.
از افتخارات سایت به کسب رتبه برتر در جشنواره ملی جوان ایرانی می توان اشاره کرد.